Reklama

Reklama

Żelechlinek: Ciało 21-letniej kobiety znalezione w stawie. Wcześniej bawiła się na weselu

W zbiorniku wodnym w miejscowości Żelechlinek (Łódzkie) znaleziono w niedzielę nad ranem ciało 21-letniej kobiety. Ofiarą była uczestniczką odbywającego się w pobliżu przyjęcia weselnego. W tej sprawie zatrzymano jedną osobę.

Okoliczności śmierci kobiety wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 21-letnia mieszkanka Łodzi uczestniczyła w przyjęciu weselnym na jednej z sal bankietowych w Żelechlinku w pow. tomaszowskim. W niedzielę ok. godz. 7 nad ranem jej zwłoki ujawniono w pobliskim stawie. Do wyjaśnienia decyzją prokuratora została zatrzymana osoba, która jako ostatnia widziała kobietę żywą po opuszczeniu przez nią sali - przekazała rzeczniczka prasowa Komedy Wojewódzkiej Policji w Łodzi mł. insp. Joanna Kącka.

Zabezpieczono monitoring

Dodała, że na miejscu tragedii został zabezpieczony monitoring, prowadzone są oględziny oraz przesłuchania świadków.

Reklama

- W tej chwili żadna z hipotez nie jest wiodąca, począwszy od nieszczęśliwego wypadku po kwestie z udziałem osób trzecich - zaznaczyła rzeczniczka.

W poszukiwaniach 21-latki po jej długiej nieobecności na sali brała udział rodzina, strażacy i policja. Z wody ofiarę wydobyli strażacy, którzy podjęli próbę resuscytacji.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama