Reklama

Reklama

Kradzież w "Chińskim Markecie". Policja prosi o pomoc

Kradzież w sklepie samoobsługowym "Chiński Market" na ul. Andersa w Krzepicach (śląskie). Sprawca został zarejestrowany przez kamerę monitoringu, policja opublikowała jego wizerunek. "Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, bądź rozpoznaje osobę ze zdjęcia prosimy o kontakt z komendą w Krzepicach lub z najbliższą jednostką policji. Gwarantujemy anonimowość" - przekazali śledczy.

Do zdarzenia doszło 13 kwietnia. Poszukiwany mężczyzna przywłaszczył pieniądze w sklepie samoobsługowym "Chiński Market" na ul. Andersa w Krzepicach. Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu.

"W toku dotychczasowych czynności ustalono, że pomiędzy godziną 15:45 a 16:00 mężczyzna widoczny na zdjęciu, ubrany w spodnie koloru ciemnego, bluzę koloru czarnego ze znaczkiem oraz czapkę z daszkiem koloru czarnego z charakterystycznym znakiem przypominającym symbol drukowanej litery 'H', wykorzystał nieuwagę pracowników i dostał się za ladę sklepu, gdzie po otwarciu szuflady kasy dokonał kradzieży gotówki" - informują śledczy.

Reklama

Kradzież w Krzepicach. Numer na policję

Policjanci nie ustalili dotychczas tożsamości poszukiwanego mężczyzny. Zdecydowali się więc na opublikowanie jego wizerunku i zamieścili apel o pomoc w jego zidentyfikowaniu.

"Jeśli ktoś z Państwa posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, bądź rozpoznaje osobę z monitoringu, prosimy o kontakt" - napisali.

Numer do komendy w Krzepicach to 478582510. Można także skontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku (dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 478582255), bądź też powiadomić najbliższą jednostkę policją, dzwoniąc na numer 997 lub 112.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy