Reklama

Reklama

Matura 2022. Matematyka rozszerzona. Sprawdź odpowiedzi i arkusz CKE

Abiturienci napisali dziś maturę 2022 z matematyki na poziomie rozszerzonym. To najtrudniejszy etap tegorocznego egzaminu dojrzałości? Arkusz Centralnej Komisji Egzaminacyjna znajdziecie poniżej. Nasi eksperci zaproponują nieoficjalne odpowiedzi. Zostań z nami, pamiętaj o odświeżaniu strony i sprawdzaj rozwiązania z matematyki na poziomie rozszerzonym. 

Poniżej o godzinie 14.00 zajdziesz arkusz maturalny. Chwile później w tym samym artykule zaczną pojawiać się odpowiedzi z matury z matematyki na poziomie rozszerzonym zaproponowane przez naszych ekspertów. 

Matura 2022. Matematyka - poziom rozszerzony

Egzamin z matematyki na poziomie rozszerzonym nie należy do obowiązkowych. To jeden z przedmiotów, który abiturienci mogą wybrać. Egzamin składa się z 15 zadań: zamkniętych, otwartych z krótką odpowiedzią i otwartych z długą odpowiedzią. Na ich rozwiązanie abiturienci mieli 180 minut.

W tym roku matematyka jest drugim najpopularniejszym przedmiotem dodatkowym na maturze. Przystąpiło do niej około 77 tys. maturzystów. Na pierwszym miejscu znalazł się tradycyjnie język angielski, a na trzecim - geografia.

Reklama

Matura 2022. Arkusz CKE i odpowiedzi w Interii

W raporcie specjalnym Interii "Matura 2022. Arkusze" codziennie, po zakończeniu egzaminów publikujemy arkusze CKE wraz z odpowiedziami, które zaproponują nasi eksperci.

Matura 2022. Gdzie znaleźć odpowiedzi ze wszystkich przedmiotów?

Od 4 maja nasi eksperci przygotowują odpowiedzi na pytania w ramach matury 2022. Opublikowaliśmy już arkusze CKE oraz nieoficjalne rozwiązania z polskiego, matematyki, angielskiego i niemieckiego na poziomie podstawowym oraz angielskiego i polskiego na poziomie rozszerzonym. Tutaj możesz sprawdzić odpowiedzi z każdego z tych przedmiotów: 

Arkusz CKE oraz nieoficjalne odpowiedzi z języka polskiego - poziom podstawowy

Arkusz maturalny oraz proponowane rozwiązania z matematyki - poziom podstawowy

Zobacz arkusz CKE i nieoficjalne odpowiedzi z języka angielskiego - poziom podstawowy

Arkusz CKE i proponowane odpowiedzi: język niemiecki - poziom podstawowy

Arkusz CKE i poprawne odpowiedzi: język angielski - poziom rozszerzony

ARKUSZ CKE i poprawne odpowiedzi: język polski - poziom rozszerzony

Matematyka 2022 poziom rozszerzony. Arkusz i odpowiedzi

Również dziś nasi eksperci przygotują dla was proponowane odpowiedzi do egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie rozszerzonym.

Tutaj można pobrać: ARKUSZ CKE MATEMATYKA - poziom rozszerzony

Poniżej znajdziesz zaproponowane przez naszych ekspertów odpowiedzi.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy