Reklama

Reklama

Tadeusz Truskolaski zakażony koronawirusem. Prezydent Białegostoku trafił do szpitala

Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski poinformował, że ma koronawirusa i trafił w niedzielę do szpitala. "Zapewne dzięki pełnemu zaszczepieniu choroba przebiega łagodniej " - przekazał w mediach społecznościowych.

"Drodzy białostoczanie, COVID-19 nie ominął także mnie. Od wczoraj jestem w szpitalu. Zapewne dzięki pełnemu zaszczepieniu choroba przebiega łagodniej. Dbajcie o siebie, szczepcie się i pozostańcie zdrowi" - napisał na Twitterze Tadeusz Truskolaski. 

"Mam temperaturę, jestem osłabiony"

Truskolaski jest hospitalizowany w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym przy ul. Żurawiej w Białymstoku. - Mam temperaturę, jestem osłabiony, czuję bóle, jak przy Covidzie. Nie jest to jednak przebieg na tyle poważny, że wymagam wspomagania oddychania - powiedział w rozmowie z "Kurierem Porannym". Prezydent przyznał, że ma częściowo zajęte płuca, dlatego najbliższe dni spędzi w szpitalu. 

Reklama

Tadeusz Truskolaski ma 63 lata, od 2006 roku pełni funkcję prezydenta Białegostoku. Jest bezpartyjnym samorządowcem, w wyborach startował z poparciem PO.  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy