Reklama

Życzenia na Wielkanoc 2022. Krótkie, śmieszne i tradycyjne wielkanocne wierszyki

Zbliżające się święta to doskonała okazja, by sprawić radość bliskim i złożyć im życzenia na Wielkanoc 2022. Te krótkie, śmieszne i zabawne wierszyki wielkanocne na pewno zachwycą rodzinę i znajomych. Brakuje Ci pomysłu na życzenia wielkanocne? Przygotowaliśmy długą listę życzeń świątecznych, na której znajdziecie m.in. krótkie, tradycyjne oraz śmieszne życzenia SMS na Wielkanoc 2022 dla najbliższych i przyjaciół.

Wielkanoc 2022. Jakie złożyć życzenia na Wielkanoc?

Piękne życzenia na Wielkanoc kierujemy najczęściej do najbliższych nam osób - rodziny, przyjaciół i ukochanych. Życzenia wielkanocne są wyrazem miłości, szacunku i pamięci. Najlepiej jest złożyć życzenia osobiście, jednak nie zawsze to możliwe.

Życzenia wielkanocne możemy składać na kilka sposobów:

  • osobiście,
  • przez telefon,
  • na kartce świątecznej,
  • przez SMS,
  • za pośrednictwem mediów społecznościowych (np. Messenger lub Instagram).

Życzenia na Wielkanoc mogą mieć różny charakter. Często zastanawiamy się więc, jakie złożyć życzenia wielkanocne? Jeśli nie masz jeszcze pomysłu, przedstawiamy naszą propozycję życzeń dla rodziców, dziadków, rodzeństwa, ukochanych oraz przyjaciół. Dobrze wysłać je już teraz. Nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę i nie zapomnijcie złożyć życzeń na Wielkanoc.

Reklama

Życzenia na Wielkanoc 2022. Najpiękniejsze życzenia wielkanocne dla rodziny

Jakie życzenia na Wielkanoc złożyć rodzinie? Przygotowaliśmy kilka propozycji życzeń wielkanocnych dla rodziców, dziadków i rodzeństwa.

***

Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości. W poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych. Świąt wesołych oraz zdrowych!

***

Wiadra zimnej wody w Dyngusa. Wesołego wielkanocnego jajka, pyszności, śmiechu i zabawy. Życzy Ci...

***

Obfitych łask i błogosławieństw od Chrystusa Zmartwychwstałego. Pełnych pokoju Świąt Wielkanocnych z radosnym Alleluja życzy...

***

***

Niech zające i barany spełnią Twe ambitne plany! Porzuć wszystkie swe rozterki, bo to wielki dzień wyżerki! Niech to będzie czas dobroci, czas cudownej Wielkanocy.

Sprawdź też: Najlepsze sposoby na zdobienie jajek wielkanocnych

Życzenia na Wielkanoc 2022. Piękne religijne życzenia wielkanocne

Wielkanoc to najważniejsze święto dla chrześcijan. Zastanów się, komu z naszego bliskiego otoczenia warto złożyć religijne życzenia. Takie życzenia wielkanocne mogą być piękne i wzruszające.

***

Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych życzę, by ten okres umocnił nas w wierze i przekonaniu, że po śmierci czeka nas życie wieczne. Niech Pan będzie przy nas obecny i zawsze nas strzeże. Pilnuje przed złem i dba, by nasze życie zawsze szło w odpowiednim kierunku! Wesołego Alleluja!

***

Alleluja śpiewamy, Bogu cześć i chwałę dajmy, bo zmartwychwstał nasz Zbawiciel, tego świata Odkupiciel. Zdrowia, radości i powodzenia. Wesołych Świąt!

***

***

Pokoju ducha, wiary w Boga, wiary w siebie i swoje możliwości. Umiejętności dostrzegania piękna tego świata. Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy...

***

Kiedy Wielka Noc nastanie, życzę Ci na te Pańskie Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze u Ciebie gości. W dobrym sercu oraz duszy, niechaj wszystkie żale Ci zagłuszy! Wesołego Alleluja!

Śmieszne życzenia na Wielkanoc 2022. Świąteczne życzenia dla przyjaciół - krótkie i zabawne wierszyki

Śmieszne i zabawne życzenia na Wielkanoc idealnie sprawdzą się do wysłania SMS lub Messenger dla najbliższych znajomych z poczuciem humoru. Oto nasze propozycje:

***

Wesołego zająca co się śmieje bez końca. Szczerbatego barana co beczy od rana. Radości bez liku i pisanego w koszyku. Wesołych Świąt życzy...

***

Wielkanoc nadchodzi, więc życzyć nie szkodzi: wielkiego zająca, pisanek tysiąca, Dyngusa mokrego i wiele dobrego!

***

Moc prezentów od zajączka, co koszyczek trzyma w rączkach. Wielu wrażeń, mokrej głowy w poniedziałek dyngusowy. Życzę jaja święconego i wszystkiego najlepszego!

Zobacz też:

Wielki Piątek 2022. Kiedy wypada i czy to dzień wolny od pracy?

Jaka będzie pogoda na Wielkanoc? Krzysztof Jackowski już to wie!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy