Reklama

Reklama

Starogard Gdański: Zabójstwo 60-latki. Policja ujawnia zdjęcia poszukiwanego

60-letnia mieszkanka Starogardu Gdańskiego najpewniej została zamordowana, a policja poszukuje mężczyzny, który prawdopodobnie ma związek z tą sprawą. Komenda w Starogardzie Gdańskim (woj. pomorskie) opublikowała jego zdjęcia. Polsat News dowiedział się, że podejrzany przyleciał do Polski na zaproszenie zmarłej kobiety. Poznali się w internecie.

Policjanci nie poinformowali, co wspólnego ze śmiercią 60-latki ma mężczyzna widoczny na zdjęciach. Reporter Polsat News Marcin Józefowicz dowiedział się jednak, że jest on pochodzenia algierskiego i przyleciał do Polski na zaproszenie zmarłej kobiety.

- Znajomość została zawarta w internecie. W naszym kraju zjawił się on dwa tygodnie temu i od tego czasu rodzina kobiety nie wie, co się stało - ustalił nieoficjalnie dziennikarz.

Ponieważ zaniepokojeni bliscy nie mieli kontaktu z 60-latką, poprosili o pomoc jej sąsiadów. W mieszkaniu odnaleźli ciało, którego sekcję przeprowadzono w poniedziałek. 

Reklama

Gdańska prokuratura okręgowa informuje, że prawdopodobnie doszło do zabójstwa. Śledczy nie przesądzają jednak, że mężczyzna, którego widzimy na zdjęciach, jest mordercą.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja wyjaśnia, jak to zgłosić

Policjanci proszą wszystkich, którzy wiedzą, gdzie aktualnie może się on znajdować, by skontaktowali się z powiatową komendą w Starogardzie Gdańskim. "Zapewniamy szczegółową weryfikację każdego sygnału" - dodali mundurowi.

Funkcjonariusze uściślili, ze informacje o poszukiwanym można przekazać pod numerem telefonu 47 74 27 222 lub alarmowym 112. Można też wysłać maila na adres: komenda.starogard@gd.policja.gov.pl.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy