Reklama

Kierowca bmw najechał na kierującego motorowerem. Tłumaczył to zaszronioną szybą

- Kierujący bmw nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego do pojazdu z powodu zaszronionej szyby czołowej w swoim pojeździe i najechał na kierującego motorowerem - ustalili wstępnie bytowscy policjanci. W wyniku tego zdarzenia 58-letni mieszkaniec gminy Trzebielino (woj. pomorskie) został ranny.

Dyżurny bytowskiej policji dostał zgłoszenie o wypadku drogowym we wtorek około godz. 7:30. Do zdarzenia doszło na trasie Zielin-Suchorze. 

- Policjanci ustalili na miejscu zdarzenia, że kierujący samochodem marki bmw, najprawdopodobniej w wyniku niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, najechał na motorowerzystę - przekazali pomorscy policjanci.

Ranny motorowerzysta

Kierujący pojazdem tłumaczył, że nie zauważył motoroweru przed sobą, ponieważ miał zaszronioną szybę. W wyniku tego zdarzenia 58-letni motorowerzysta został ranny. 

Policjanci zatrzymali prawo jazdy 22-letniego kierowcy bmw. Bytowscy policjanci apelują do wszystkich kierowców o rozwagę na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Szczególnie teraz, kiedy dni stają się coraz krótsze i szybko zapada zmrok.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wypadek | kierowca | motorower | motorowerzysta | pomorskie | bytów

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy