Reklama

Reklama

Gdańsk: Pożar w zajezdni tramwajowej. Spaliły się dwa pojazdy

Dwa gdańskie tramwaje są całkowicie zniszczone po tym, jak w nocy z poniedziałku na wtorek wybuchł pożar w zajezdni Nowy Port. Ogień uszkodził też inne pojazdy. Trwa szacowanie strat.

O pożarze w zajezdni strażacy dowiedzieli się w poniedziałek po godz. 22:00. Przekazano im, że płoną co najmniej dwa pojazdy, a pozostałe są zagrożone. 

"Na pozostałe tramwaje działamy w obronie" - relacjonowała Komenda Miejska PSP w Gdańsku.

Ogień udało się powstrzymać po tym, jak całkiem spłonęły dwa pojazdy Duewag N8C, a kolejne dwa uległy częściowemu zniszczeniu.

Akcja strażaków zakończyła się po północy. Nikt nie został poszkodowany. 

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru; trwa szacowanie strat. Ruch w gdańskiej komunikacji miejskiej prowadzony jest bez przeszkód.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy