Reklama

Reklama

Tragedia pod Hajnówką. Apel policji

Tragiczny wypadek pod Hajnówką. ​W wyniku zderzeia dwóch aut osobowych, zginęła jedna osoba. W związku z trudnymi warunkami pogodowymi policja apeluje o ostrożność podczas jazdy.

Do wypadku dwóch aut osobowych doszło na drodze wojewódzkiej nr 689 kilka kilometrów za Hajnówką w kierunku Bielska Podlaskiego - poinformowała w piątek wieczorem Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Hajnówka. Tragiczny wypadek. Nie żyje jedna osoba

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Niestety, w wyniku tego zdarzenia jedna osoba zginęła, a jedna trafiła do szpitala - podała Zaborowska. Policja nie podaje szczegółów.

Zaborowska dodała, że na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku.

Reklama

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w tym miejscu. Zaborowska zaapelowała też o ostrożność podczas jazdy ze względu na trudne warunki drogowe.

W regionie od rana pada śnieg. Jak informowali synoptycy, opady śniegu przemieszczają się od południa województwa i swoim zasięgiem obejmują coraz większy obszar. Miejscami prognozowany jest przyrost pokrywy śnieżnej od 5 do 12 cm. Synoptycy ostrzegają też przed oblodzeniem w nocy po mokrych opadach śniegu i śniegu z deszczem.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy