Reklama

Seniorki zaatakowały 81-latkę. Powodem zazdrość o partnera

Dwie starsze kobiety zaatakowały 81-latkę i ją pobiły. Do zdarzenia doszło na terenie ogródków działkowych w Tarnobrzegu. Powodem napaści miała być zazdrość o mężczyznę - przekazały media.

- Wczesnym popołudniem, 9 grudnia, zgłosiła się do nas 81-latka - powiedziała podinspektor Beata Jędrzejewska-Wrona, rzecznik prasowy policji w Tarnobrzegu. - Przekazała, że w trakcie pobytu na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych została zaatakowana przez dwie starsze panie, które także posiadają działki - dodała. 

Kobiety, według relacji pokrzywdzonej, miały ją na początku wyzywać, a następnie szarpać za włosy. 81-latka była także popychana.

Zaatakowana z powodu zazdrości

- Podłożem tego konfliktu miały być sprawy sercowe - wyjaśniła rzeczniczka w rozmowie z se.pl. Dodała, że 81-letnia kobieta została oskarżona przez dwie panie, że spotyka się z mężczyzną, który miał być w związku z jedną z agresywnych seniorek. 

Reklama

Zaatakowana kobieta tłumaczyła napastniczkom, że nic jej nie łączy ze wskazanym mężczyzną, ale ich nie przekonała.

CZYTAJ WIĘCEJ: Awaryjne lądowanie Boeinga. Bójka na pokładzie polskiego samolotu 

Policja po wykonaniu czynności sprawdzających uznała, że seniorka jest osobą poszkodowaną

Jak poinformowano, takie przestępstwo jest ścigane na wniosek poszkodowanego. Kodeks karny za spowodowanie lekkiego uszczerbku na zdrowiu przewiduje karę grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy