Reklama

Reklama

Przedmieście Czudeckie: Motocyklista uderzył w trzy samochody. 51-latek nie żyje

Tragiczny wypadek w Przedmieściu Czudeckim niedaleko Rzeszowa (woj. podkarpackie). 51-letni motocyklista zmarł po tym, jak uderzył w trzy samochody. Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.

51-letni motocyklista zmarł w wyniku odniesionych obrażeń po tym, jak uderzył w tył forda, a następnie kolejno w skodę i fiata. Do wypadku doszło w niedzielne popołudnie na DW 988 w Przedmieściu Czudeckim niedaleko Rzeszowa. Policja skierowała ruch na objazdy.

Jak poinformowała Anna Klee-Bylica z zespołu prasowego podkarpackiej policji, prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.

51-letni motocyklista zmarł na miejscu

"51-letni motocyklista prawdopodobnie jechał z nadmierną prędkością i stracił panowanie nad pojazdem. Uderzył najpierw w tył forda, od którego się odbił, a następnie w skodę i fiata. Zmarł na miejscu wypadku" - przekazała Klee-Bylica.

Reklama

Motocyklista to mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Kierował motocyklem marki Harley-Davidson.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy