Reklama

Małujowice: Martwa kobieta znaleziona w kotłowni. Na ciele ślady podpalenia

Ciało kobiety z widocznymi śladami podpalenia znaleziono w miejscowości Malujowice (woj. opolskie). Okoliczności śmierci wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury. W sprawie pojawiło się kilka hipotez. Lokalne media informują, że ciało znajdowało się w kotłowni domu sąsiada.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu w środę około 17:10. Na miejscu prowadzone były czynności pod nadzorem prokuratury. Funkcjonariusze nie udzielą szczegółowych informacji o sprawie.  

Zwłoki kobiety w kotłowni. Tajemnicza śmierć

- Ze zgłoszenia wynikało, że kobieta została objęta ogniem. Po przybyciu naszych zastępów na miejscu zdarzenia była już policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Nasze działania głównie polegały na pomocy innym służbom - powiedział w rozmowie z  portalem "Brzeg24" asp. Marek Zagórski z Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu. 

W sprawie śmierci kobiety pojawiło się kilka hipotez. Jedna z nich zakłada, że był to nieszczęśliwy wypadek, a kobieta zajęła się ogniem podczas rozpalania w piecu. Niewykluczone, że do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie. 

Reklama

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: nie żyje | ciało kobiety | opolskie | poparzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy