Reklama

Reklama

Pułtusk: Zwłoki kobiety i dziecka wyłowione z Narwi

Zwłoki dziecka wyłowiono z Narwi w okolicy Mostu Wyszkowskiego w Pułtusku w sobotę rano. Trzy kilometry dalej odnaleziono ciało młodej kobiety. Policja zidentyfikowała zmarłe jako mieszkanki powiatu pułtuskiego. - Nie wykluczamy żadnej z hipotez - przekazała na antenie Polsat News oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku.

- Około godz. 6 otrzymaliśmy zgłoszenie, że z rzeki Narew w miejscowości Pułtusk wyłowiono zwłoki. Są to zwłoki dziecka - mówiła dla Polsat News sierż. Renata Soból z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku. 

Jak doprecyzowała prokuratura, wędkarz wyłowił ciało na wysokości miejscowości Kacice (woj. mazowieckie). - Dziecko było ubrane stosownie do pory roku. Oględziny nie ujawniły obrażeń na ciele. Najprawdopodobniej ciało nie przebywało długo w wodzie, maksymalnie od wczorajszego wieczora - przekazała Polsat News zastępca prokuratora rejonowego Monika Kosińska-Kain.

Reklama

Policja poinformowała, że żadne służby nie otrzymały zgłoszenia o zaginięciu dziecka. 

Odnaleziono drugie ciało

Ciało młodej kobiety znaleziono w rzece około godz. 10.

- Około trzech kilometrów od miejsca ujawnienia ciała dziecka zostało wyłowione ciało kobiety. Na chwilę obecną nie wykluczamy żadnej z hipotez - powiedziała sierż Soból.

- Na obecnym etapie postępowania została ustalona tożsamość obu osób. Jest to 5-letnia dziewczynka i 39-letnia kobieta, matka z córką, obie mieszkanki powiatu pułtuskiego - powiedziała po południu zastępczyni Prokuratora Rejonowego w Pułtusku Monika Kosińska-Kaim.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje