Niebezpiecznie na Mazowszu. Wypadek z udziałem cysterny

Oprac.: Mateusz Kucharczyk

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Lubię to
like
Super
relevant
419
Udostępnij

Groźne zdarzenie z udziałem cysterny koło Wyszkowa na Mazowszu. Pojazd przewrócił się na bok na trasie Leszczydół-Nowiny. Na miejscu pojawili się policjanci, którzy wyjaśniają przebieg i okoliczności zdarzenia.

Cysterna przewróciła się na bok koło Wyszkowa
Cysterna przewróciła się na bok koło Wyszkowa Policja Wyszkówmateriał zewnętrzny

Do zdarzenia doszło na drodze pomiędzy miejscowościami Wyszków Porządzie, na wysokości Ochudna.

Jak poinformowała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie, na bok przewróciła się tam cysterna.

Wyszków. Wypadek z udziałem cysterny. Droga zablokowana

Jak informują służby, cysterna przeznaczona jest do transportu mleka, ale w momencie kolizji była pusta.

Strażacy przekazali, że kierowca opuścił pojazd przed przybyciem służb i nie wymagał udzielenia pomocy medycznej.

Na miejscu pojawili się policjanci, którzy wyjaśniają przebieg i okoliczności wywrócenia się pojazdu ciężarowego.

Wypadek w Wyszkowie. Złe warunki pogodowe

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w czwartek ostrzeżenia przed oblodzeniem dla całej wschodniej Polski.

Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu, deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie.

Temperatura minimalna od -3 st. C do 0 st. C, temperatura minimalna przy gruncie wyniesie około -3 st. C. Ostrzeżenie będzie obowiązywać do piątku rano.

***

Bądź na bieżąco i zostań jednym z 200 tys. obserwujących nasz fanpage - polub Interia Wydarzenia na Facebooku i komentuj tam nasze artykuły!

Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration -:-
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time -:-
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
      reklama
      dzięki reklamie oglądasz za darmo
      Schnepf: Część ambasadorów powinna zostać odwołana
      Schnepf: Część ambasadorów powinna zostać odwołanaRMF FMRMF
      Przejdź na