Reklama

Zakopane. Poszukiwania zaginionej 11-latki. Najnowsze ustalenia policji

- Wiemy, że 11-latka dojechała pociągiem do Krakowa. Z dworca w Krakowie wyszła na teren miasta - przekazał rzecznik zakopiańskiej policji asp. szt. Roman Wieczorek. Dziewczyna zaginęła w Nowy Rok. - Być może mamy do czynienia z ucieczką nieletniej - dodał rzecznik. Jagoda widziana była po raz ostatni w niedzielę ok. godziny 6:15 w rejonie dworca PKP w Poroninie.

Policja w Zakopanem poszukuje 11-letniej Jagody Cudzich Bularz, która zaginęła w Nowy Rok. 

Wyszła z domu w noc sylwestrową. Asp. szt. Roman Wieczorek zaapelował o przekazywanie wszelkich informacji na temat poszukiwanej dziewczyny. 

- Dzięki informacjom być może uda nam się zawęzić dzielnicę w Krakowie, w której być może przebywa zaginiona - powiedział. 

Zakopane: Poszukiwania 11-latki. Rysopis

Jak przekazali zakopiańscy policjanci, dziewczynka może posiadać przy sobie mały plecak. Zaapelowali do okolicznych mieszkańców o udostępnianie informacji o poszukiwaniach.

Reklama

Zaginiona ubrana była w czarną kurtkę, ciemne spodnie, na głowie miała założony jasny kaptur od bluzy, możliwe, że w kolorze beżowym lub kremowym. 

Miała ciemne buty z elementami odblaskowymi, sportowe, plecak marki Adidas (od góry do połowy kremowy, dolna część szara).

Jagoda widziana była po raz ostatni ok. godzony 6:15 w rejonie dworca PKP w Poroninie.

Osoby posiadające informacje o miejscu pobytu Jagody proszone są o kontakt z tatrzańską policją pod numerem +48478347400 lub numerem alarmowym 112.

Skomentuj artykuł na Facebooku!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Podhale Nowy Targ | zaginięcie

Reklama

Reklama

Reklama