Reklama

Reklama

Małopolskie: Ciało kobiety i niemowlęcia wydobyte ze studni

Ciała ok. 40-letniej kobiety i 5-6-miesięcznego chłopca strażacy wydobyli ze studni w miejscowości Gnojnik w Małopolsce - poinformowało RMF FM powołując się na rzecznika komendy powiatowej straży pożarnej w Brzesku.

Rzecznik Dominik Machał przekazał, że strażacy odebrali zgłoszenie w tej sprawie tuż przed godz. 13. Ratowników wezwała zaniepokojona rodzina

Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon kobiety i dziecka.

Dwa ciała w studni. Doszło do przestępstwa?

Podinsp. Katarzyna Cisło z biura prasowego małopolskiej komendy wojewódzkiej policji poinformowała, że na miejscu funkcjonariusze prowadzą - pod nadzorem prokuratury - czynności zmierzające do wyjaśnienia tragedii. Dodała, że "zdarzenie może mieć charakter kryminalny" - powiedziała. 

Policja nie udziela więcej informacji na ten temat.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama