Reklama

Reklama

Tragiczny wypadek w Lubuskiem. Kontener US Army przygniótł opla

Kobieta zginęła przygnieciona kontenerem, który spadł z ciężarówki należącej do armii USA. Dramat rozegrał się w poniedziałek w Lubikowie w powiecie międzyrzeckim. Ładunek zsunął się z wojskowego pojazdu, kiedy ten mijał się z prowadzonym przez kobietę oplem.

Do wypadku doszło w poniedziałek 11 lipca przed godz. 13:30 w okolicy miejscowości Lubikowo (woj. lubuskie). 

Lubikowo. Kontener US Army spadł na samochód

"Według wstępnych ustaleń pojazd wojskowy Sił Zbrojnych USA zahaczył przewożonym kontenerem o konar drzewa, który został następnie złamany i spowodował, że ładunek spadł na przejeżdżającego obok opla" - podaje portal lubuskie24.pl.

W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła kobieta, która prowadziła samochód osobowy. Wiadomo, że inne osoby z nią podróżujące nie odniosły żadnych obrażeń. 

Na miejscu wypadku pojawiły się trzy zastępy straży, karetka, policja, helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz Żandarmeria Wojskowa, która pracuje obecnie pod nadzorem prokuratora. 

Reklama

- W zdarzeniu brał udział wojskowy pojazd Sił Zbrojnych USA. Czynności realizuje żandarmeria wojskowa, natomiast na razie nie mogę podać żadnych szczegółów, ponieważ nie ustaliliśmy jeszcze dokładnego przebiegu całego zdarzenia - powiedziała "Dziennikowi Lubuskiemu" major Maria Domagała, szef Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Żaganiu.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy