Reklama

Reklama

Podejrzany o zabójstwo żony 40-latek może ukrywać się w okolicach Zamościa

Poszukiwany listem gończym 40-latek podejrzany jest o zabójstwo swojej żony, do którego doszło w nocy z 24 na 25 lipca w Warszawie. Najprawdopodobniej mężczyzna obecnie ukrywa się w pow. zamojskim. Jego wizerunek opublikowała policja, która prosi o kontakt osoby, które go widziały.

"Poszukujemy 40-letniego Tomasza Harczuka podejrzanego o zabójstwo swojej żony w nocy z 24 na 25 lipca 2022 r. Do zdarzenia doszło w Warszawie. Z naszych ustaleń wynika, że obecnie mężczyzna ukrywa się na terenie powiatu zamojskiego" - poinformował w środę wieczorem rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie nadkom. Andrzej Fijołek.

Policja opublikowała wizerunek Tomasza Harczuka

Wizerunek Tomasza Harczuka opublikowany został na stronie lubelskiej policji. Mężczyzna widniejący na zdjęciu ma szpakowate włosy, lekki zarost na twarzy, wyraźnie zaznaczone brwi.

Policja apeluje do osób, które widziały Tomasza Harczuka lub samochód, którym się porusza - Volkswagen Passat kombi z 2000 roku nr rej. LZ 53727 - o kontakt z najbliższą jednostką policji lub na numer alarmowy 112.

Reklama

"Samochód mógł zostać porzucony lub zaparkowany w miejscu ustronnym lub na terenach leśnych" - dodał rzecznik.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy