Reklama

Oficer WOT aresztowany. Media: Miał molestować i nękać podwładnych

Dowódca lubelskiej kompanii Wojsk Obrony Terytorialnej został aresztowany przez sąd. Według nieoficjalnych ustaleń mediów kpt. Grzegorz Ż. miał molestować i nękać podwładnych. - Mężczyzna usłyszał już zarzuty - przekazała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

O sprawie jako pierwsze informowało Radio Zet.

Podejrzany to dowódca 215. kompanii lekkiej piechoty w 2. Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej. Media donoszą, że kapitan Grzegorz Ż. miał molestować i nękać podwładnych.

Lublin: Oficer WOT miał molestować i nękać podwładnych

- Potwierdzam fakt zatrzymania jednego z oficerów naszej brygady. Więcej informacji nie mogę udzielać ze względu na trwające śledztwo - poinformowała rzeczniczka prasowa 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej por. Marta Gaborek.

Głos w sprawie zabrała także rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz. Podkreśliła, że podejrzany został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Sąd zdecydował o tymczasowym areszcie dla mężczyzny.

Reklama

- Ze względu na dobro śledztwa i osób pokrzywdzonych nie podajemy szczegółowych informacji o sprawie - zaznaczyła prok. Skrzyniarz.

Czytaj też: Zakaz pieców gazowych w domach. Szykują się rewolucyjne zmiany w przepisach

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Wojska Obrony Terytorialnej (WOT) | oficer | areszt | molestowanie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy