Reklama

Reklama

Ukradli pół miliona złotych. Napad przed bankiem w Warszawie

Łupem złodziei, którzy zaatakowali konwojenta przed jednym z banków w Warszawie, padło pół miliona złotych - informuje RMF FM. Napastnicy uciekli z pieniędzmi. Są poszukiwani przez policję.

Do napadu doszło we wtorek około godziny 10.15 przy ul. Wołoskiej w okolicach skrzyżowania z ul. Domaniewską w Warszawie. 

Według nieoficjalnych informacji, konwojent, który w przeszłości był funkcjonariuszem Służby Ochrony Państwa, szedł do banku z torbą. Wtedy podbiegło do niego czterech zamaskowanych mężczyzn. Wyrwali mu torbę i uciekli.

Ukradli pół miliona złotych

Według świadka zdarzenia napastnicy na początku próbowali zaatakować mężczyznę nożem. Konwojent zaczął się bronić, ale dostał mocny cios w głowę i upadł na ziemię. Leżąc oddał kilkanaście strzałów w kierunku uciekających sprawców, prawdopodobnie raniąc jednego z nich. 

Reklama

RMF FM informuje, że napastnicy którzy ukradli pół miliona złotych, odjechali z miejsca zdarzenia volkswagenem na łotewskich tablicach rejestracyjnych. Następnie porzucili to auto i przesiedli się do opla insignia. Samochód ten został skradziony mieszkańcowi jednej z podwarszawskich miejscowości.

Dziennikarze informują również, że analizując sposób działania sprawców, śledczy podejrzewają, że napastnicy są obywatelami Gruzji.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy