Reklama

Reklama

Seria tajemniczych wpisów byłej prezydent Warszawy. "Jestem na łódce"

"Bez mojej zgody na mo jego włączono przeprosiny prezydenta mam nadzieję że już ich nie będzie" - wpis o takiej treści pojawił się na koncie Twitterowym Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Po dwóch godzinach spekulacji internautów, czy ktoś włamał się na konto byłej prezydent Warszawy, dodano drugiego tweeta, który miał być wyjaśnieniem tego, co autor miał na myśli w pierwszym wpisie. Ten zrodził jednak jeszcze więcej pytań. Ostatecznie Gronkiewicz-Walz powiedziała, że jest na urlopie na łódce, a wpis pojawiły się przypadkiem.

We wtorek po godz. 11 na konie byłej prezydent Warszawy pojawiły się tajemnicze tweety.

Tajemnicze tweety Hanny Gronkiewicz-Waltz

"Bez mojej zgody na mo jego włączono przeprosiny prezydenta mam nadzieję że już ich nie będzie (pisownia oryginalna-red.)" - napisała.

Wśród licznych komentarzy internautów, którzy zastanawiali się, o chodzi we wpisie, pojawiła się też rada od posła Pawła Szramki: "Lepiej odłożyć telefon".

Po niespełna dwóch godzinach Gronkiewicz-Walz w kolejnym wpisie wyjaśniła, czego dotyczył pierwszy tweet: "Chodzi o przeproszenie Andrzeja Dudy przez dziennikarza.mnie ' niezłomny ' po podpisaniu różnych ustaw na ,zyczenie PiS nie interesuje teraz jasne!" (pisownia oryginalna-red.).

Reklama

"Jest jeszcze gorzej. Serio, lepiej zostawić telefon, odpocząć i wrócić do tweetowania później" - skomentował ponownie Szramka.  

Na tweeta zareagował również szef gabinetu prezydenta Andrzeja Dudy Paweł Szrot: "Pani profesor, wszystko u Pani w porządku ??" - zapytał.

Hanna Gronkiewicz-Waltz: Jestem na łódce

W rozmowie z eska.pl była prezydent Warszawy wyjaśniła, że jest na łódce, gdzie spędza urlop. 

- Na moim koncie pojawił się tweet, który nie powinien się tam znaleźć - powiedziała. Dodała, że wpis pojawił się na Twitterze przez przypadek.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy