Reklama

Reklama

Oblodzenia i opady śniegu. Trudne warunki na drogach

Śliskie drogi w województwie podkarpackim i dolnośląskim, opady śniegu i śniegu z deszczem w sześciu województwach, a w całym kraju mżawka - GDDKiA ostrzega przed trudnymi warunkami na drogach.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała w czwartek wieczorem, że wszystkie drogi krajowe są przejezdne. Pracuje na nich 257 pojazdów do tzw. zimowego utrzymania.

Według GDDKiA warunki pogodowe mają wpływ na przejezdność dróg w województwach dolnośląskim i podkarpackim, gdzie na niektórych odcinkach zalega błoto pośniegowe i jest ślisko. Dotyczy to DK19 od Rzeszowa do granicy państwa i DK75 z Nowego Sącza do granicy. A w dolnośląskim zarówno DK33, jak i DK8 od Kłodzka do granicy.

Reklama

Opady śniegu lub śniegu z deszczem występują na terenie województw: lubelskiego, łódzkiego, śląskiego, małopolskiego, dolnośląskiego i podkarpackiego. GDDKiA apeluje do kierowców o ostrożną jazdę w tych rejonach. Przestrzega też, że w nocy spadek temperatury poniżej zera może powodować lokalne oblodzenie dróg i chodników.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy