Reklama

Kosiniak-Kamysz: Rozpoczyna się zbiórka podpisów pod inicjatywą PSL - Uczciwa Polska

Rusza zbiórka podpisów pod naszą inicjatywą - Uczciwa Polska. Są to trzy projekty dotyczące Polski na pokolenia, które wspierają młodych, seniorów i pracujących - poinformował szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

W sobotę w Warszawie odbyło się posiedzenie Rady Naczelnej Polskiego Stronnictwa Ludowego

Kosiniak-Kamysz poinformował na konferencji prasowej po Radzie, że rusza zbiórka podpisów pod ich inicjatywą - Uczciwa Polska. - Uczciwa Polska to cała filozofia, to nie jest jeden projekt, to są trzy projekty dotyczące Polski na pokolenia, która wspiera młodych, seniorów i pracujących - powiedział lider PSL.

Uczciwa Polska. "Rozwiązujemy najważniejsze problemy"

Polityk dodał, że jego ugrupowanie opiera swoje programy o fakty. - Rozwiązujemy najważniejsze problemy, na przykład problem demografii, dostępu do mieszkania, problem osób starszych i ich samotnego życia, problem osób ciężko pracujących i wyzyskiwanych dzisiaj przez państwo - zaznaczył Kosiniak-Kamysz.

Reklama

- Uczciwa Polska to państwo, z którego jesteśmy dumni, to państwo, które nie zabiera, jak ktoś ciężko pracuje, tylko zostawia więcej za tą ciężką pracę. Uczciwa Polska nie zostawia wdowy samej na pastwę losu z utrzymaniem domu, gospodarstwa domowego na wsi czy w mieście, tylko daje jej możliwość dziedziczenia emerytury. Uczciwa Polska, uczciwe państwo polskie, to takie, które w przyszłości zapewni dobry start młodym ludziom, żeby mogli mieć własne mieszkanie, albo zacząć budowę domu - mówił szef ludowców.

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy