Reklama

Reklama

​Kaczyński złożył świąteczne życzenia. Skierował też specjalne podziękowania

Mamy dzisiaj trudny czas, ale z każdego trudnego czasu można wyjść i my wyjdziemy. Szczęścia, sukcesu, siły, zjednoczenia, nadziei państwu życzę - powiedział prezes PiS, wicepremier Jarosław Kaczyński, składając życzenia okazji Świąt Bożego Narodzenia.

W czwartek Prawo i Sprawiedliwość zamieściło w mediach społecznościowych nagranie z życzeniami szefa partii z okazji nadchodzących świąt. Na początku pokazano na kolejnych ujęciach litery układające się w napis "peace" [czyt. pis, z ang. pokój].

Na nagraniu Kaczyński siedzi na tle choinki. Kamera pokazuje także kartki świąteczne, kota, ozdoby choinkowe, a wśród nich bombkę w kształcie kaczki w cylindrze. 

Boże Narodzenie. Życzenia od Jarosława Kaczyńskiego

"Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, święta narodzin Chrystusa, święta nadziei. Nadziei, której dzisiaj potrzebujemy, bo z nadziei wyrasta siła. Nadziei i siły, tego państwu życzę" - powiedział Kaczyński.

Reklama

Lider PiS dodał, że mamy dzisiaj trudny czas, ale - zaznaczył - z "każdego trudnego czasu można wyjść i my wyjdziemy, ale pod tym warunkiem, że będziemy głęboko wierzyć w to, że jesteśmy silnym i zjednoczonym narodem".

Kaczyński podziękował też tym wszystkim, którzy dzisiaj "bronią nas na polskiej granicy: żołnierzom, policjantom, przedstawicielom Straży Granicznej". "I bronią nas w polskich szpitalach, w polskich przychodniach, bronią naszego życia, naszego bezpieczeństwa, naszej przyszłości" - mówił.

"Szczęścia, sukcesu i tej siły, tego zjednoczenia, tej nadziei państwu życzę, z całego serca" - podsumował Kaczyński. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy