Reklama

Reklama

"Fakt": Powrót "aniołka" Kaczyńskiego

Sylwia Ługowska-Bulak, która podczas wyborów do Sejmu w 2011 roku była jednym z "aniołków PiS", wejdzie w skład gabinetu politycznego ministra spraw zagranicznych Witolda Waszczykowskiego. Na początku grudnia rozpocznie pracę w roli doradcy szefa MSZ – donosi "Fakt".

Sylwia Ługowska-Bulak przez cztery lata prowadziła biuro Witolda Waszczykowskiego, a teraz zostanie jednym z jego doradców - informuje "Fakt".

Podczas ostatnich wyborów parlamentarnych odpowiadała za kampanię internetową PiS w województwie łódzkim. Była jedną z młodych i ładnych działaczek, która namawiała do głosowania na PiS pod hasłem "Chodźcie z nami". Próbowała również dostać się do Sejmu z listy PiS. Przegrała jednak wyścig na Wiejską i  nie zdobyła mandatu posła. W ostatnich wyborach samorządowych nie udało jej się również zostać radną sejmiku łódzkiego.

Reklama

Jak na swój wiek, ma spore doświadczenie w polityce, czym zachwyciła nie tylko Jarosława Kaczyńskiego, ale także innych polityków. Okrzyknięto ją "miss PiS" oraz jednym z "aniołków Kaczyńskiego".

Niedoszła 28-letnia posłanka skończyła europeistykę, w PiS działa od 2007 roku.

Reklama

Reklama

Reklama