Reklama

Reklama

Egzamin ósmoklasisty 2021 z matematyki. Arkusze CKE

W środę uczniowie napisali egzamin ósmoklasisty z matematyki. Matematyka to druga, po języku polskim, część egzaminu ósmoklasisty 2021. Chcecie się przekonać, co było na egzaminie? Jeśli tak, to jesteście w dobrym miejscu. Poniżej publikujemy arkusz CKE z matematyki. Aby ukończyć szkołę podstawową uczeń musi przystąpić do egzaminu ósmoklasisty.

Egzamin z matematyki ósmoklasiści zaczęli pisać o 9.00. Na wypełnienie wszystkich zadań mieli 100 minut.

Dla uczniów, którym przysługuje dostosowanie warunków przeprowadzania egzaminu, np. dla uczniów z dysleksją, mógł być przedłużony do 150 minut.

Egzamin ósmoklasisty z matematyki. Gdzie szukać arkusza?

Arkusz egzaminu ósmoklasisty CKE opublikowała około godziny 13.00. Możecie go już znaleźć także w Interii.

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2021. ARKUSZ CKE Z MATEMATYKI. POBIERZ TUTAJ

Reklama

Egzamin trwa trzy dni. Matematyka to druga część tegorocznego egzaminu ósmoklasisty. We wtorek uczniowie pisali egzamin z języka polskiego, a w czwartek napiszą z języka obcego.

Co było na egzaminie z języka polskiego? Sprawdź!

Egzamin ósmoklasisty. Terminy i warunki

Wszystkie egzaminy mają formę pisemną. CKE poda ogólnopolskie wyniki egzaminu ósmoklasisty 2 lipca. W tym samym dniu indywidualne wyniki otrzymają ósmoklasiści.

Uczniowie klas ósmych muszą przystąpić do egzaminu ósmoklasisty, by ukończyć szkołę podstawową.

Dla osób, które z powodów losowych lub zdrowotnych nie mogły pisać egzaminu w tym tygodniu, przewidziano termin dodatkowy - 16-18 czerwca.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy