Reklama

Reklama

​TV Republika: Przed rządami Szydło Polacy żywili się... upolowanymi psami

"Prowincja, osiedlowe bloki, jeszcze niedawno najbardziej wykluczeni społecznie ludzie żywili się upolowanymi psami. To biedne południe Polski" - czytamy na stronie TV Republika. Jak dowodzi autor artykułu, Polacy nie muszą już polować na psy - wszystko dzięki premier Szydło.

"Hołd dla Premier Beaty Szydło" - zatytułował swój artykuł Paweł Zastrzeżyński. Jego zdaniem, wiele osób porównuje Beatę Szydło do Margaret Thatcher. "Dla wielu do niedawna wykluczonych Polaków to porównanie nie wystarczy. Premier Beata Szydło stała się wielkim dobrodziejem, bo nie tylko ikoną, a konkretną osobą, gdyż pierwszy raz od upadku komunizmu, ktoś pochylił się nad najbardziej pokrzywdzonymi i wykluczonymi Polakami" - czytamy.

Dzięki premier Szydło, pisze autor, kobiety nie muszą już dziś pracować "w niewolniczym systemie u obcokrajowców", a mężczyźni nie muszą już "wykonywać poleceń kierowanych do nich w obcym języku".

Reklama

"Nie da się ująć w jednym obrazie tego uśmiechu radości, tych skromnych Polaków, ale można to wyraźnie zobaczyć. Jeżeli jest taka możliwość można uklęknąć i oddać hołd" - nawołuje TV Republika. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy