Reklama

Reklama

Korea Północna: Wynaleźliśmy lekarstwo na AIDS, ebolę i raka

​W Korei Północnej wynaleziono cudowny lek, który jest w stanie wyleczyć z AIDS, eboli i pewnych rodzajów nowotworów. Tak przynajmniej twierdzi państwowa agencja informacyjna KCNA.

Cudownym składnikiem, z którego składa się "lekarstwo" to żeń-szeń, który miał być w czasie wzrostu zasilany metalami ziem rzadkich. Agencja nie podała dokładnego składu "leku", ale zaznaczyła, że ma on w znaczący sposób "pobudzać system immunologiczny".

Dowodem na "lecznicze" właściwości specyfiku mają być badania przeprowadzone w Afryce. Tam lek miał być testowany na chorych na pacjentach z AIDS. KCNA twierdzi, że 56 proc. osób poddanych temu leczeniu... zupełnie wyzdrowiało. U 44 proc. nastąpiła "wyraźna poprawa".

Leczenie AIDS to nie są jedyne właściwości "leku". Poza tym ma on pomagać w zwalczaniu epidemii np. Eboli, oraz w leczeniu niektórych typów nowotworów.

Reklama

Wynalezienie tego cudownego "leku" można dopisać do innych "wynalazków" z Korei Północnej - m.in. hamburgerów, po których nie trzeba korzystać z toalety.

(abs)
Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy