Reklama

Został zatrzymany przez drogówkę. Wyciągnął kartę z Monopoly

Funkcjonariusze policji z Minnesoty zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej. Mężczyzna wręczył im wraz z prawem jazdy kartę "wyjdź bezpłatnie z więzienia" z gry planszowej Monopoly. Mundurowi podzieli się zdjęciem otrzymanej "przepustki" w mediach społecznościowych.

Nietypowa sytuacja miała miejsce w piątek wieczorem podczas kontroli drogowej w hrabstwie Chisago w Minnesocie. Zatrzymany przez policjantów kierowca wraz z prawem jazdy wręczył funkcjonariuszom kartę "wyjdź bezpłatnie z więzienia" z gry Monopoly.

Mundurowi opublikowali wpis na temat interwencji w mediach społecznościowych. "Niestety, stan Minnesota nie uznaje tej karty za ważny dokument" - podkreślili funkcjonariusze na Facebooku, publikując zdjęcie otrzymanej karteczki.

"Przyznajemy punkty za próbę i poczucie humoru!" - dodali policjanci.

Reklama

USA: Pokazał policjantom kartę z Monopoly. Wpis rozbawił internautów

Przedstawiona przez kierowcę karta "wyjdź bezpłatnie z więzienia" pochodzi rzecz jasna z amerykańskiej wersji gry Monopoly. Element ukazuje wąsatego mężczyznę w pasiastym stroju więźnia. "Tę kartę można zatrzymać do czasu, gdy będzie potrzebna lub sprzedać" - głosi napis. Odpowiednik karty istnieje także w polskich wersjach gry.

Choć nie jest jasne, czy kierowca został ukarany, wpis Biura Szeryfa Hrabstwa Chisago odbił się szerokim echem w sieci. Rozbawieni internauci zaczęli zastanawiać się, jak długo kierowca woził kartę w portfelu. "Mam nadzieję, że miał też pieniądze z Monopoly, żeby opłacić mandat" - zażartował jeden z komentujących.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: USA | monopoly | kierowca | policja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy