Reklama

Reklama

Zabrała na pokład samolotu... konia

Niemałe poruszenie wywołała pasażerka linii lotniczych American Airlines, która na pokład samolotu zabrała... konia.

Na początku lutego Ronica Froese odbyła kilka nietypowych lotów. W podróży na towarzyszył jej bowiem koń Fred.

Linie lotnicze zgodziły się na obecność tego nietypowego pasażera na pokładzie samolotu. A to dlatego, że Fred jest miniaturowym koniem, na dodatek specjalnie szkolonym do hipoterapii.

Opublikowane w mediach społecznościowych zdjęcia z wyjątkowej podróży wzbudziły duże zainteresowanie. Jak tłumaczyła portalowi Fox17 opiekunka zwierzaka, był to pierwszy lot Freda. Co prawda wcześniej koń często podróżował z Ronicą, ale nigdy nie samolotem.

Reklama

Froese kupiła dwa miejsca w pierwszej klasie. "Wiedziałam, że Fred leciał pierwszy raz i chciałam, żeby miał komfortowe warunki" - wyjaśniała.

Jak relacjonowała, podróż przebiegła bez żadnych problemów. "Wszyscy byli słodcy, jak ciastko. TSA (Transportation Security Administration - amerykańska administracja bezpieczeństwa transportu - red.) była niesamowita. Było znacznie lepiej, niż się spodziewałam" - powiedziała Fox17.

Koń - nawet miniaturowy - wzbudził ogromne zainteresowanie innych pasażerów i obsługi. Zdjęcia z nim robili sobie nawet piloci.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy