Reklama

Reklama

USA: Odnaleziono sześć ciał w Milwaukee. Najprawdopodobniej są ofiarami strzelaniny

​W jednym z domów w Milwaukee w stanie Wisconsin znaleziono w niedzielę i poniedziałek ciała sześciu osób. Jak poinformowała policja, najpewniej są to ofiary tej samej strzelaniny.

Policja przybyła na wezwanie przerażonych sąsiadów, którzy w niedzielę po południu odkryli w budynku ciała kobiety i czterech mężczyzn. Funkcjonariusze podkreślili, że wszyscy zmarli w wyniku ran postrzałowych.

W poniedziałek biuro lekarza medycyny sądowej w Milwaukee powiadomiło o znalezieniu szóstej śmiertelnej ofiary. Był nią mężczyzna. Żadne inne szczegóły na ich temat nie zostały ujawnione.

Paul Formolo z policji w Milwaukee powiedział, że ani motywy przestępstwa, ani potencjalni podejrzani nie są jeszcze znani. Apelował o pomoc wszystkich mogących dostarczyć informacji prowadzących do rozwiązania sprawy.

Reklama

"Przerażający incydent"

Burmistrz Milwaukee Cavalier Johnson nazwał incydent "przerażającym".

- Znów doszło do straszliwej zbrodni i nie jest to film ani fikcja. Ci ludzie zginęli w naszym mieście, w jednej z naszych dzielnic - podkreślił.

Jak zapewniał, władze miejskie pozostają "niezłomne w wysiłkach na rzecz ograniczenia przemocy".

- Osiągniemy to poprzez wzmocnione i sprawniejsze egzekwowanie prawa, poprzez działania zapobiegawcze - zapowiedział.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy