Reklama

Reklama

Nie żyje Jean-Marc Vallee. Był reżyserem "Wielkich Kłamstewek"

Kanadyjski reżyser i producent filmowy Jean-Marc Vallee zmarł w wieku 58 lat. Szerszej publiczności kojarzony jest z popularnym serialem HBO "Wielkie kłamstewka", który reżyserował. Jego dramat z 2013 roku "Witaj w Klubie" zdobył sześć nominacji do Oscara.

O śmierci Vallee poinformowała jego przedstawicielka Bumble Ward. Reżyser zmarł nagle w weekend w swoim domku w okolicach miasta Quebec w Kanadzie.

Filmowiec był znany z naturalistycznego podejścia w filmie - podała agencja AP. Współpracował m.in. z Reese Witherspoon i Nicole Kidman

"Jean-Marc był człowiekiem kreatywnym, autentycznym, próbował robić rzeczy po swojemu. Był prawdziwym artystą i hojnym, kochającym facetem. Każdy, kto z nim pracował, dostrzegał jego talent i fakt, że miał wizję. Był dla mnie przyjacielem, partnerem kreatywnym i starszym bratem" - przekazał w oświadczeniu jego współpracownik, producent Nathan Ross. 

Jean-Marc Vallee pozostawił dwoje dzieci. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy