Reklama

Łukaszenka świętuje zwycięstwo Sabalenki. "Aryno, to dla Ciebie"

Aryna Sabalenka wygrała wielkoszlemowy Australian Opena. Przywódca Białorusi postanowił więc pogratulować rodaczce. Na nagraniu, które trafiło do sieci, widać, jak Alaksandr Łukaszenka wraz z byłym szefem Białoruskiej Federacji Tenisowej usiedli przy stole i sięgnęli po alkohol.

25-letnia Aryna Sabalenka po emocjonującym finale Australian Open pokonała Jelenę Rybakinę z Kazachstanu. To największy sukces w karierze Białorusinki, a na dodatek w poniedziałek w rankingu WTA uplasuje się tuż za Igą Świątek.

Łukaszenka świętuje zwycięstwo Sabalenki

Zwycięstwo swojej rodaczki postanowił uczcić przywódca Białorusi. W sieci pojawiło się nagranie, na którym, oprócz Alaksandra Łukaszenki, widać także byłego szefa Białoruskiej Federacji Tenisowej Siergieja Teterina. Mężczyźni siedzą przy zastawionym stole.

- Teraz Aryna ma wszystko. Musimy życzyć jej osobistego szczęścia, zdrowia i kolejnych zwycięstw. Aryno, to dla Ciebie! - mówi Łukaszenka i wraz z towarzyszem wypijają po kieliszku wódki.

Reklama

Co ciekawe, na nagraniu widać też psa Łukaszenki, który siedzi na stole. To nie pierwszy taki przypadek. Na początku 2021 roku białoruski dyktator udzielał wywiadu rosyjskiej telewizji. Odbył się on w osobliwej scenerii. Łukaszenka siedział w chacie przy zastawionym stole, po którym chodził jego czworonóg.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy