Reklama

Reklama

Kostaryka: Policja zatrzymała rekordową ilość kokainy

​Kostarykańska policja dokonała największego przejęcia narkotyków w historii kraju. Pięć ton kokainy odnaleziono w porcie w Limon. Stamtąd narkotyk miał popłynąć do Holandii.

Jak informuje ministerstwo spraw wewnętrznych Kostaryki, kokaina została ukryta w kontenerze wraz z transportem kwiatów ozdobnych. Miała zostać odebrana w Rotterdamie. W sprawie zatrzymano 46-letniego obywatela Kostaryki.

Podejrzany kontener policjanci zauważyli w piątek. Podczas przeprowadzonego w sobotę przeszukania zabezpieczono 202 walizki, łącznie zawierające 5048 opakowań kokainy. Każde z nich ważyło około kilograma.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy