Reklama

Reklama

Katastrofa śmigłowca. Nie żyje rosyjski polityk

Deputowany niższej izby parlamentu Rosji Ajrat Chajrullin zginął w piątek w katastrofie prywatnego śmigłowca w Republice Tatarstanu - podały media za źródłami w parlamencie i ratowników. Dwie inne osoby, które były na pokładzie, są w stanie ciężkim.

Śmigłowiec Bell z pilotem i dwoma pasażerami rozbił się około 30 kilometrów od głównej stolicy Tatarstanu - Kazania. Najpierw pojawiła się informacja o "twardym lądowaniu" maszyny, według niektórych doniesień - na oblodzonej rzece Kamie.

Dziennik "Izwiestija" podał, że śmigłowiec wyleciał z Kazania i po 28 kilometrach znikł z radarów.

Chajrullin był wiceszefem komisji rolnictwa w niższej izbie parlamentu - Dumie Państwowej. Tygodnik "Forbes" zaliczał go do 100 najbogatszych urzędników i deputowanych w Rosji. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy