Reklama

Reklama

Japonia: Pożar na promie. Cztery okręty przybyły z pomocą

Pożar na japońskim promie. Ewakuowano wszystkich pasażerów i członków załogi, jednego z nich uważa się za zaginionego.

Na pokładzie były 94 osoby, w tym 71 pasażerów. Do pożaru doszło, kiedy prom znajdował się około 50 kilometrów od wybrzeży wyspy Hokkaido. Nadano sygnał SOS. Na pomoc przybyły cztery okręty ratownicze i znajdujące się w pobliżu inne promy.

Pożar wybuchł na pokładzie, na którym znajdowały się przewożone promem samochody. Jego przyczyna nie jest znana. Ogień próbowała ugasić załoga, ale jej się to nie udało.

Podjęto więc decyzję o ewakuacji ludzi. Ostatni zszedł z pokładu kapitan, który opuścił prom cztery godziny po innych członkach załogi.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL