Reklama

Reklama

Chorwacja: Ojciec zabił troje dzieci. Potem sam próbował popełnić samobójstwo

Ciała trojga małych dzieci: 7-letnie bliźniaków, chłopca i dziewczynki, oraz ich 4-letni brata zostały znalezione w jednym z mieszkań w Zagrzebiu. Telewizja HRT podała, że dzieci zabił ich ojciec - 56-letni Austriak, na stale mieszkający w Chorwacji. Mężczyzna próbował popełnić samobójstwo.

Policja weszła do mieszkania około godz. 2 w nocy. Ojciec dzieci, 56-letni obywatel Austrii na stałe mieszkający w Chorwacji, próbował popełnić samobójstwo. Był nieprzytomny, został przewieziony do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - relacjonuje HRT.

Chorwacka prokuratura przekazała, że prowadzi w tej sprawie śledztwo, a ojciec jest podejrzany o zabicie dzieci.

Przyjechały na weekend do ojca

Jak pisze austriacki dziennik "Kurier", jeden ze znajomych Austriaka przeczytał opublikowany przez niego w mediach społecznościowych post wskazujący na samobójcze zamiary mężczyzny i zaalarmował policję. Ojciec zabitych dzieci skarżył się na problemy finansowe i psychiczne.

Reklama

Rodzice dzieci byli rozwiedzeni, ich matka na stałe mieszka w Dubrowniku, a ten weekend dzieci miały spędzić z ojcem - piszą chorwackie media.

Nie było żadnych doniesień o przemocy domowej w tej rodzinie - przekazała wiceminister pracy, rodziny i opieki społecznej Chorwacji Margareta Madżerić.

Jak informuje HRT, lekarze ze szpitala, do którego przewieziono mężczyznę, podejrzewają, że był pod wpływem substancji psychoaktywnych, ale nie zostało to jeszcze potwierdzone.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne