Reklama

Andrew Tate zgromadził w Rumunii majątek w wysokości 3,6 mln euro

Rumuńskie organy ścigania przejęły blisko 30 luksusowych dóbr należących do brytyjskiego celebryty Andrew Tate'a, oskarżonego m.in. handel żywym towarem. Ministerstwo sprawiedliwości w Bukareszcie podało, że były kickbokser zgromadził w Rumunii majątek przekraczający 3,6 mln euro.

Z opublikowanego oświadczenia rumuńskiego ministerstwa sprawiedliwości wynika, że wśród zarekwirowanych dóbr są m.in. luksusowe samochody i zegarki.

Wśród zajętych aut celebryty, jak odnotowała telewizja CNN, znalazły się m.in. topowe modele takich marek jak Rolls-Royce, BMW oraz Mercedes.

Zobacz też: Andrew Tate nabijał się z Grety Thunberg. Został aresztowany w Rumunii

Reklama

Andrew Tate został schwytany w Rumunii

Pod koniec grudnia Andrew Tate oraz jego brat Tristan zostali zatrzymani na terenie Rumunii pod zarzutem handlu ludźmi oraz udziału w gwałcie. W kraju tym mieszkają od 2017 roku.

Z materiałów uruchomionego w kwietniu 2022 r. śledztwa wynika, że Tate wraz z bratem i dwoma obywatelami Rumunii mogli przynależeć do zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się handlem ludźmi.

Zobacz też: Andrew Tate. Policja rozszerza śledztwo wobec sportowca

W trakcie dotychczasowego dochodzenia potwierdzono, że z inicjatywy oskarżonych co najmniej sześć kobiet zostało wykorzystanych seksualnie i zmuszonych do udziału w nagraniach pornograficznych. 

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Andrew Tate | Rumunia | przestępstwa

Reklama

Reklama

Reklama