Reklama

Reklama

Wielkopolskie: Tragiczny wypadek w Żeronicach. Nie żyje 15-latka

W Żeronicach w powiecie tureckim w Wielkopolsce doszło w piątek do tragicznego wypadku. Samochód osobowy potrącił 15-latkę. Mimo natychmiastowej, jej życia nie udało się uratować. Okoliczności wypadku są wyjaśniane.

Jak poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku asp. sztab. Mateusz Latuszewski, do zdarzenia doszło w piątek ok. godz. 16.

- Wypadek miał miejsce w miejscowości Żeronice. Według wstępnych informacji, nastolatka, która wychodziła zza samochodu weszła wprost pod nadjeżdżający samochód marki renault. Na miejsce zostały wezwane służby, także zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, mimo natychmiastowej pomocy udzielonej 15-latce, jej życia nie udało się uratować - powiedział.

Dodał, że do potrącenia doszło na drodze powiatowej. Okoliczności zdarzenia są wyjaśniane. Kierowcą samochodu, który potrącił nastolatkę, był 65-letni mieszkaniec powiatu tureckiego; był trzeźwy.

Reklama

Na miejscu zdarzenia nadal prowadzone są czynności służb. Ruch na drodze pomiędzy miejscowościami Dobra i Przykona jest utrudniony, ale jest możliwość przejazdu.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy