Reklama

Poznań: Ukrainiec wtargnął do auta, odgryzł kobiecie kawałek ucha i uciekł

Wtargnął do przepuszczającego go na pasach auta, odgryzł kobiecie kawałek ucha i uciekł jej samochodem - takie sceny rozegrały się w nocy z czwartku na piątek w Poznaniu. Sprawcę zatrzymano. To 35-letni Ukrainiec.

O sprawie jako pierwszy napisał serwis epoznan.pl. Wydarzenie miało miejsce na poznańskim Dębcu w nocy z czwartku na piątek. Napastnik to 35-letni obywatel Ukrainy.

Przepuściła go na pasach. Napastnik ogryzł jej kawałek ucha

- Jadąca citroenem kobieta zatrzymała się przed pasami, by przepuścić mężczyznę. Ten otworzył drzwi jej pojazdu, wtargnął do środka i odgryzł jej kawałek ucha - powiedziała Marta Mróz z biura prasowego poznańskiej policji.

Mężczyzna wyrzucił kobietę z samochodu i odjechał. Chwilę potem wjechał w znak drogowy, porzucił uszkodzony samochód i zaczął uciekać pieszo.

Reklama

Wcześniej uszkodził kilka pojazdów

Mróz podała, że policjantom udało się szybko namierzyć i zatrzymać napastnika. Okazało się też, że wcześniej mężczyzna uszkodził kilka innych samochodów.

Ukrainiec obecnie przebywa w szpitalu na obserwacji. Kobieta została opatrzona przez służby medyczne i mogła wrócić do domu. 

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Poznań | Ukraińcy | odgryzł kawałek ucha

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy