Reklama

Reklama

Pożar hotelu w Ostrowie Wielkopolskim. Kilkudziesięciu strażaków na miejscu

Pożar w hotelu w Ostrowie Wielkopolskim wybuchł w nocy z czwartku na piątek. Kilkadziesiąt osób musiało się ewakuować, dwie z nich podtruły się tlenkiem węgla.

Informację o pożarze hotelu Villa Royal w zabytkowym budynku na ulicy Sienkiewicza przekazują lokalne media. Płomienie pojawiły się ok. godz. 3:30 na poddaszu hotelu.

Zobacz też: Kraków: Pożar w Nowej Hucie. Kobieta uciekała oknem

"Ewakuowano 33 osoby w tym część za pomocą podnośnika koszowego. Na miejsce skierowano trzy wozy z podnośnikami koszowymi, cysternę, kontener do uzupełnienia butli z powietrzem. W sumie 19 wozów i ponad 60 strażaków" - przekazuje Ostrow24.pl.

Reklama

Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Radio Poznań informuje, że nie doznały one poważniejszych obrażeń - podtruły się tlenkiem węgla i gazami pożarowymi. 

Policja prowadzi czynności w sprawie. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy