Reklama

Reklama

Pożar w Nowej Hucie. Kobieta uciekała przez okno

Niebezpieczny pożar w Nowej Hucie w Krakowie. Jak informują lokalne media, ogień pojawił się w jednym z mieszkań na czwartym piętrze kamienicy. Kobieta tam mieszkająca ratowała się, uciekając przez okno.

Pożar mieszkania w Nowej Hucie w Krakowie wybuchł około godziny 17:30 we wtorek 18 stycznia. 

Kraków. Pożar mieszkania w Nowej Hucie

Na miejsce zadysponowano kilka jednostek straży pożarnej oraz policję. Jak informuje "Gazeta Krakowska", jedna z kobiet musiała uciekać przed płomieniami. 

By uniknąć ognia i trujące dymu, mieszkanka wydostała się z mieszkania oknem.

Kraków. Pożar w Nowej Hucie. Kobieta uciekała oknem

Jak dowiedziała się Interia, łącznie strażacy ewakuowali dziesięć osób. Jedna osoba trafiła do karetki. Przyczyny pożaru będzie ustalała policja. Trwa dogaszanie pogorzeliska.

- Doszło do pożaru dwóch mieszkań przylegających do siebie na czwartym piętrze. Strażacy ewakuowali 10 osób, w tym siedem drabiną mechaniczną. Przed naszym przybyciem kilkanaście osób opuściło budynek klatką schodową. Jedna osoba została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego z objawami podtrucia gazami pożarowymi - przekazał Interii mł. bryg. Sebastian Woźniak z KW PSP w Krakowie. 

Reklama

Ugaszono pożar mieszkania w Nowej Hucie w Krakowie

- Na miejscu brało udział dziewięć zastępów straży pożarnej, dwie drabiny mechaniczne i specjalny samochód ze sprzętem ochrony dróg oddechowych. Pożar jest ugaszony. Trwa przeszukanie pogorzeliska oraz oddymianie budynku - dodaje rzecznik prasowy krakowskiej straży pożarnej.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy