Reklama

Jarocin: Śmiertelne pobicie 57-latki na ulicy. Sprawca popełnił samobójstwo

57-latka została pobita przez nieustalonego mężczyznę. Jak przekazała oficer prasowa jarocińskiej policji asp. sztab. Agnieszka Zaworska, kobieta zmarła na chodniku, zanim służby ratownicze dotarły na miejsce zdarzenia. Jak wynika z najnowszych informacji, sprawca został znaleziony martwy. Okazało się, że to 60-letni partner zmarłej.

Do zdarzenia doszło o godz. 4 nad ranem we wtorek pod blokiem przy Al. Niepodległości w Jarocinie.

- Policja została poinformowana, że mężczyzna bije 57-letnią kobietę w pobliżu jej miejsca zamieszkania. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce zdarzenia kobieta leżała na chodniku z urazem głowy, zmarła na skutek doznanych obrażeń - powiedziała oficer prasowy asp. sztab. Agnieszka Zaworska.

Czytaj też: Tragedia w Jarocinie. Nie żyje małżeństwo

Reklama

Jarocin: Sprawca śmiertelnego pobicia popełnił samobójstwo. To partner kobiety

Policja poszukiwała sprawcy. Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze w celu zabezpieczenia śladów. Jak wynika z najnowszych informacji przekazanych przez oficer prasową jarocińskiej policji asp.szab. Agnieszkę Zaworską, sprawca śmiertelnego pobicia został znaleziony martwy. 

Okazało się, że jest to partner 57-latki. 60-letniego mężczyznę znaleziono martwego w jego mieszkaniu na terenie powiatu poznańskiego. Popełnił samobójstwo.

Ten artykuł skomentujesz na naszym Facebooku. 

PAP
Dowiedz się więcej na temat: jarocin | śmiertelne pobicie | poszukiwania sprawcy

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy