Reklama

Reklama

Nagi obcokrajowiec biegał po centrum stolicy

Strażnicy Miejscy z Warszawy przerwali poranne harce pewnego Białorusina, który biegał kompletnie nagi po centrum miasta. Po zatrzymaniu mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Do niecodziennego zdarzenia doszło rankiem 10 lipca w samym centrum Warszawy. Strażnicy Miejscy patrolujący teren w pobliżu Pałacu Kultury i Nauki zostali powiadomienie przez przechodniów o kompletnie nagim mężczyźnie, który biega po centrum stolicy.

Informacja okazała się prawdziwa. Strażnikom szybko udało się namierzyć około 40-letniego mężczyznę w "stroju Adama".

Wbiegł na jezdnię

Na widok mundurowych mężczyzna rzucił się do ucieczki. Po chwili zatrzymał się i na migi pokazał, że jeśli do niego podejdą, to rozbije sobie głowę o betonowy słupek.

Strażnicy próbowali uspokoić mężczyznę, lecz on ponownie zaczął uciekać. W pewnej chwili wbiegł na jezdnię, pomiędzy jadące ulicą Marszałkowską samochody. Strażnicy wstrzymali ruch i obezwładnili desperata. 

Reklama

Na miejsce wezwano policję i karetkę pogotowia. Jak się okazało zatrzymany mężczyzna był Białorusinem. Po potwierdzeniu jego danych, obcokrajowiec został w asyście strażników przewieziony na badania do szpitala.

Dowiedz się więcej na temat: straż miejska | Warszawa | golas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne