Reklama

Warmińsko-mazurskie: Zaginęła 16-letnia Aleksandra Ćwiek

Trwają poszukiwania Aleksandry Ćwiek, mieszkanki Kłębowa w województwie warmińsko-mazurskim - podaje Komenda Powiatowa Policji w Lidzbarku Warmińskim. Dziewczyna wyszła z domu w poniedziałek rano, ostatni raz widziana była w Jezioranach około południa. Policja prosi o pomoc osoby posiadające jakiekolwiek informacje w sprawie.

Policja poszukuje 16-letniej Aleksandry Ćwiek, zamieszkałej w Kłębowie w gminie Lidzbark Warmiński w województwie warmińsko-mazurskim.

Zaginęła Aleksandra Ćwiek. Może przebywać na terenie gminy Dobre Miasto

Zaginiona w poniedziałek 9 stycznia około godziny 6 wyszła z miejsca zamieszkania - podaje policja w Lidzbarku Warmińskim. Dziewczyna miała udać się do szkoły w Jezioranach. Ostatni raz widziana była w tym mieście kilka godzin później, około godz. 12:00.

Jak przekazano w policyjnym komunikacie, poszukiwana może przebywać na terenie gminy Dobre Miasto.

Dziewczyna ma 170 cm, jest szczupłej budowy ciała, ma brązowe włosy i niebieskie oczy. W dniu, w którym zaginęłam miała na sobie czarne materiałowe spodnie, czarną bluzę z kapturem z białym nadrukiem "Ola Jarek" oraz czarną kurtkę i czarne zamszowe kozaki za kostkę.

Reklama

Policja prosi wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat aktualnego miejsca pobytu dziewczyny, o kontakt. Kontaktować można się z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Lidzbarku Warmińskim lub z najbliższą jednostką Policji. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: poszukiwani | Zaginiona | lidzbark warmiński | policja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy