Reklama

Reklama

Katastrofa budowlana w Jędrzejowie, 6 osób rannych

Zakończyła się już akcja ratunkowa po zawaleniu dachu myjni samochodowej w świętokrzyskim Jędrzejowie. Jak dowiedziała się dziennikarka RMF FM Dominika Panek, w wypadku rannych zostało sześciu robotników, którzy zalewali betonem strop rozbudowywanego obiektu.

Poszkodowani mieli dużo szczęścia. Strażacy z pobliskiej remizy pojawili się na miejscu wypadku błyskawicznie i wyciągnęli rannych z gruzowiska.

Robotnicy spadli z ok. 7 metrów. Trafili do szpitala w Jędrzejowie. Mężczyźni mają połamane ręce i nogi oraz rany na głowach.


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy