Reklama

Reklama

Turcja: Nie spodobała mu się fryzura dziecka. Zabił fryzjera

Do awantury zakończonej tragedią doszło w salonie fryzjerskim w tureckim Kilis. Klientowi nie spodobała się fryzura, którą szef zakładu zrobił jego synowi. W pewnym momencie klient postrzelił fryzjera z broni palnej - mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, w godzinach porannych. Z ustaleń dziennika "Milliyet" wynika, że zamordowany to szef lokalnego zakładu - Ali Osman Karabalik. Fryzjer pokłócił się z rodziną dziecka, które wcześniej strzygł.

Ostatecznie ojciec dziecka, Yahya B., opuścił zakład. Gdy wydawało się, że sytuacja została opanowana, niezadowolony klient wrócił do zakładu z bronią palną i z bliskiej odległości postrzelił fryzjera. Po wszystkim napastnik uciekł z miejsca zdarzenia.

Mimo interwencji ratowników medycznych i przewiezienia rannego do szpitala, fryzjera nie udało się uratować.

Reklama

Yahya B. jeszcze tego samego dnia został namierzony przez policję i zatrzymany. Mężczyzna czeka na postawienie zarzutów. Trwa dochodzenie w sprawie.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy