Reklama

Reklama

Turcja: Tragiczna śmierć ośmiolatka. Utonął na oczach rodziców

Ośmioletni chłopiec utonął w basenie na oczach swoich rodziców. Mimo że wokół basenu jak i w wodzie byli ludzie, nikt nie zauważył tragedii.

Do tragedii doszło na odkrytym basenie w mieście w Manisa w zachodniej Turcji. Ośmioletni Yusuf Asaf Tiktas wybrał się tam z rodzicami.

W pewnym momencie chłopiec postanowił skorzystać ze zjeżdżalni. Gdy z impetem wpadł do wody zaczął się topić.

Walczył o życie

Dramatyczną sytuację zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniu widać, jak ośmiolatek walczy o życie i macha rękami. Po kilkunastu sekundach znika pod wodą.

Dramatu chłopca nie zauważyli ani jego rodzice, którzy wypoczywali przy basenie, ani ludzie, którzy korzystali tego dnia z wodnych atrakcji. 

Reklama

Niedotlenienie mózgu

W końcu zaniepokojeni nieobecnością syna rodzice chłopca zauważyli co się dzieje. Momentalnie pospieszyli ośmiolatkowi na ratunek i wyciągnęli go z wody. 

Chłopiec trafił do szpitala. W związku z niedotlenieniem mózgu przebywał na oddziale intensywnej terapii. Niestety, mimo wysiłków lekarzy chłopiec zmarł po kilku dniach. 

"Mój siostrzeniec Yusuf Asaf Tiktas nie żyje. Był aniołem i niewinnym człowiekiem. Niech Allah się nad nim zmiłuje i da ukojenie jego rodzicom i bliskim" - napisała w mediach społecznościowych krewna chłopca.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy