Reklama

Reklama

Sosnowiec. Policja szuka niedoszłego gwałciciela. Jest portret

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu poszukują mężczyzny, który przemocą usiłował doprowadzić do gwałtu. To mu się jednak nie udało, a kobieta, którą usiłował skrzywdzić, zgłosiła się na komisariat z prośbą o pomoc w ustaleniu danych sprawcy.

Informację o poszukiwaniach gwałciciela opublikowała we wtorek 26 kwietnia Komenda Miejska Policji w Sosnowcu (woj. śląskie). Jak czytamy w komunikacie, do próby gwałtu doszło 15 stycznia w dzielnicy Pogoń

Poszukiwania mężczyzny, który chciał zgwałcić

"Sprawca usiłował zgwałcić pokrzywdzoną, jednak nie osiągnął swojego celu z uwagi na gwałtowną reakcję psa pokrzywdzonej, w wyniku której się spłoszył i uciekł" - podkreślono w komunikacie KMP w Sosnowcu. 

Jak dodano, w toku śledztwa funkcjonariusze sporządzili portret pamięciowy mężczyzny. Ten został dołączony do treści komunikatu służb. Funkcjonariusze z Sosnowca apelują do osób, które mogą znać lub kojarzyć sprawcę, o pomoc w dochodzeniu.

Reklama

Charakterystyczne znamię lub tatuaż

Z informacji służb wynika, że gwałciciel z Sosnowca to szczupły mężczyzna w wieku 25-30 lat i około 190 centymetrach wzrostu. Dodatkowo charakteryzuje go owalna twarz, piwne oczy, prosty i długi nos oraz grube usta. Znakiem szczególnym może być ciemne znamię lub tatuaż, który  znajduje się pod jednym okiem.

"Osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod numerem telefonu 47 8521280 lub z Oficerem Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu pod numerem 47 8521200 lub 47 8521255".

Policja zapewnia, że gwarantuje anonimowość tym, którzy pomogą w ustaleniu personaliów mężczyzny.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy