Reklama

Reklama

​Śląskie: Trwają poszukiwania 19-latki

Śląscy policjanci starają się ustalić miejsce pobytu zaginionej przed kilkoma dniami 19-letniej Soni, która nie wróciła ze szkoły specjalnej w Siemianowicach Śląskich. W czwartek na stronie komendy wojewódzkiej opublikowano fotografie dziewczyny i apel o informacje.

19-letnia Sonia była widziana po raz ostatni w poniedziałek wczesnym popołudniem, gdy opuściła po lekcjach budynek Specjalnej Szkoły Zawodowej w Siemianowicach Śląskich. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z opiekunem.

Reklama

Sonia ma 160 cm wzrostu, jest szczupła, ma niebieskie oczy i włosy blond do ramion, na zębach ma założony aparat ortodontyczny. Była ubrana w czarną kurtkę z kapturem obszytym białym futrem, granatowe dżinsy, czarne buty na obcasie, czarno-różowy plecak w fioletowe kwiatki.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach - tel. 32 200 20 00, 32 200 25 55, 32 200 28 52, 32 200 23 32 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 112.

To kolejne zaginięcie w ostatnich dniach

19-latka nie jest jedyną osobą, która w ostatnich dniach zaginęła w woj. śląskim. 

Wciąż nie udało się odnaleźć 64-letniego Wiesława Opoka, który w ubiegłym tygodniu zaginął w Jastrzębiu-Zdroju. Poszukiwania mężczyzny trwają od 12 lutego, gdy jego żona zgłosiła policjantom zaginięcie. Po południu mężczyzna miał odebrać żonę z pracy, ale nie pojawił się w umówionym miejscu i do tej pory rodzina nie ma z nim kontaktu. 64-latek, oprócz kluczy, nie zabrał nic z mieszkania, nie ma przy sobie także żadnych dokumentów.

Jak podaje śląska policja, w trakcie poszukiwań do mundurowych docierały różne informacje, gdzie był widziany zaginiony, jednakże żadna z nich nie została potwierdzona. W środę w poszukiwania byli zaangażowani nie tylko jastrzębscy policjanci, ale także mundurowi z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej. Z powietrza byli wspierani przez załogę policyjnego Sokoła, który latał nad miejscami wskazanymi przez rodzinę.

Zaginiony ubrany był w niebieskie dżinsy, granatowo-bordową kurtkę z kapturem, szarą bluzę z długim rękawem, brązowe skórzane półbuty. Policjanci zwracają się do wszystkich o pomoc w odnalezieniu mężczyzny. Wszelkie zgłoszenia, także anonimowe, przyjmują policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzebiu-Zdroju - tel. 32 47 87 200 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 997, lub 112.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama