Reklama

Reklama

​Śląskie: Trwają poszukiwania 19-latki

Śląscy policjanci starają się ustalić miejsce pobytu zaginionej przed kilkoma dniami 19-letniej Soni, która nie wróciła ze szkoły specjalnej w Siemianowicach Śląskich. W czwartek na stronie komendy wojewódzkiej opublikowano fotografie dziewczyny i apel o informacje.

19-letnia Sonia była widziana po raz ostatni w poniedziałek wczesnym popołudniem, gdy opuściła po lekcjach budynek Specjalnej Szkoły Zawodowej w Siemianowicach Śląskich. Od tego czasu nie nawiązała kontaktu z opiekunem.

Sonia ma 160 cm wzrostu, jest szczupła, ma niebieskie oczy i włosy blond do ramion, na zębach ma założony aparat ortodontyczny. Była ubrana w czarną kurtkę z kapturem obszytym białym futrem, granatowe dżinsy, czarne buty na obcasie, czarno-różowy plecak w fioletowe kwiatki.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Katowicach - tel. 32 200 20 00, 32 200 25 55, 32 200 28 52, 32 200 23 32 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 112.

Reklama

To kolejne zaginięcie w ostatnich dniach

19-latka nie jest jedyną osobą, która w ostatnich dniach zaginęła w woj. śląskim. 

Wciąż nie udało się odnaleźć 64-letniego Wiesława Opoka, który w ubiegłym tygodniu zaginął w Jastrzębiu-Zdroju. Poszukiwania mężczyzny trwają od 12 lutego, gdy jego żona zgłosiła policjantom zaginięcie. Po południu mężczyzna miał odebrać żonę z pracy, ale nie pojawił się w umówionym miejscu i do tej pory rodzina nie ma z nim kontaktu. 64-latek, oprócz kluczy, nie zabrał nic z mieszkania, nie ma przy sobie także żadnych dokumentów.

Jak podaje śląska policja, w trakcie poszukiwań do mundurowych docierały różne informacje, gdzie był widziany zaginiony, jednakże żadna z nich nie została potwierdzona. W środę w poszukiwania byli zaangażowani nie tylko jastrzębscy policjanci, ale także mundurowi z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej. Z powietrza byli wspierani przez załogę policyjnego Sokoła, który latał nad miejscami wskazanymi przez rodzinę.

Zaginiony ubrany był w niebieskie dżinsy, granatowo-bordową kurtkę z kapturem, szarą bluzę z długim rękawem, brązowe skórzane półbuty. Policjanci zwracają się do wszystkich o pomoc w odnalezieniu mężczyzny. Wszelkie zgłoszenia, także anonimowe, przyjmują policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzebiu-Zdroju - tel. 32 47 87 200 lub z najbliższą jednostką policji pod nr tel. alarmowego 997, lub 112.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy